Зустріч у будинку для людей похилого віку в с.Кушнирівка

13.04.2017р. представники Наркевицької селищної ради та менеджер ТОВ "Енселко  Агро" Лепікаш Є. М. відвідали будинок для людей похилого віку у с. Кушнирівка. Вони привітали усіх мешканців з Великодніми святами та пригостили смачними пасками.

14:07 24.04.2017

Нова перемога!

У с.Западинці Красилівського району відбувся щорічний футбольний кубок серед сільських команд.Команда з нашої громада - ФК "Бубнівка"зайняла 2 місце .Церемонію нагородження проводило районне керівництво Красилівщини.Для футболістів було зварено великий казан ухи та плову. Завдяки теплому прийому організаторів змагань футболісти, окрім медалей, привезли велику кількість позитивних вражень та емоцій.

10:16 12.04.2017

Змагання "Тато, мама і я - спортивна сім'я"

Сім'я – це пристань і гавань, Сюди повертаєшся знов Із мандрів далеких і плавань,  Тут вічно панує любов. Тебе тут завжди пам'ятають  Куди ти не їхав, не йшов, На тебе постійно чекають Увага, турбота, любов. Сімейний вогонь палає, Теплом наповнивши дім Хай тато маму кохає, Хай щастя не зраджує їм. 8 квітня відбулися змагання "Тато, мама і я - спортивна сім'я" з нагоди Всесвітнього дня здоров'я в м. Хмельницькому.

14:46 11.04.2017